Dotazy a rezervace 602 893 425

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Budova po opravě, celá zateplená, nová fasáda, vytápění ekologickým palivem, ohřev vody 16 x solární panely, vlastní studna s kvalitní pitnou vodou, stojí na jižní stráni v klidném prostředí.

Prostory

Pokojů je celkem 18 (8x v přízemí, 10x první patro)


Dvoulůžkové 2 pokoje
Třílůžkové 7 pokojů
Čtyřlůžkové 7 pokojů
Pětilůžkový 2 pokoje
Počet lůžek celkem 63
Vybavenost chaty

Pokoje - situované k jihu, umyvadlo s tekoucí vodou, zrcadlo, na podlaze koberce, postele, stolek, židle, křesílka, prostorná skříň, lampička, el. zásuvky, ústřední topení.
WC - na chodbě v přízemí i v patře 9x.
Sprchy - na chodbě v přízemí i v patře 5x.
Společenská hala - prostorná, konferenční stolky a křesílka, čalouněné lavice, krb, tv + video, reprobedny + zesilovač, na podlaze koberec, vyhřívaná podlaha.
Bar – točené pivo, nealko točená limo, káva, lahvové nápoje, cukrovinky, oříšky, víno, alkohol, hygienické předměty, suvenýry, pohlednice.
Jídelna - prostorná, mramorová podlaha, stoly a čalouněné židle.
Terasa – krytá, prostorná, pohodlná křesla + stolky, plastové židle + stolky, napojená průchodem do jídelny, do haly, gril.
Venkovní prostor – před chatou parkovací místa pro auta, ohniště a lavičky, dvě sportovní hřiště na míčové hry před chatou, lavičky podél hřišť, večerní osvětlení, ochranné sítě na míče, za chatou travnatá plocha, kolotoč, houpačka, blízko lesy, klidná a bezpečná lokalita.

Stravování

Pro hosty ubytované na naší chatě nabízíme celodenní stravování dle dohody předem, snídaně jsou obvykle formou bufetu a volného výběru hosta, obědy a večeře připravujeme dle domluvy předem na Vaše přání, rauty, druhé večeře, odpolední svačiny, v letních měsících nabízíme grilování na terase, opékání na ohni, pro školní kolektivy celodenní stravování 5x denně včetně pitného režimu, u nás vaříme především moderní českou kuchyni, na přání Vám připravíme i jídla vegetariánská či s různým dietním omezením jako je např. bezlepkové, diabetické,…… také můžeme zajistit cukrářské výrobky na všechny Vaše akce dle Vašeho výběru, spolupracujeme s výbornou cukrářkou.

Naši kuchyni zásobují lokální dodavatelé. (Např.: uzenářské výrobky z Příčov www.reznictvi-dvorak.cz, žitný kvasový chléb z Křepenic www.pekarnakrepenice.cz, hovězí maso ze statku Adámek v Čelině www.domacihovezi.cz, výborné housky, chléb, koláčky, veky a loupáčky nám každý den brzy ráno vozí Pekařství Bejšovec ze Sedlčan).